IkKijkOnline

Programma Eredivisie 2017-2018

Aankomende Speelronde Eredivisie

Speelronde 1 - 11,12,13 augustus
vrijdag 11 augustus
ADO Den Haag FC Utrecht 20:00
zaterdag, 12 augustus
VVV-Venlo Sparta 18:30
PSV AZ 18:30
Heracles Ajax 20:45
Vitesse NAC 20:45
zondag, 13 augustus
PEC Zwolle Roda JC 12:30
Feyenoord Twente 14:30
Willem II Excelsior 14:30
FC Groningen Heerenveen 16:45

Programma Eredivisie 2017 - 2018

Speelronde 1 - 11,12,13 augustus
vrijdag 11 augustus
ADO Den Haag FC Utrecht 20:00
zaterdag, 12 augustus
VVV-Venlo Sparta 18:30
PSV AZ 18:30
Heracles Ajax 20:45
Vitesse NAC 20:45
zondag, 13 augustus
PEC Zwolle Roda JC 12:30
Feyenoord Twente 14:30
Willem II Excelsior 14:30
FC Groningen Heerenveen 16:45

Speelronde 2 - 18,19,20 augustus
vrijdag 18 augustus
Roda JC Vitesse 20:00
zaterdag, 19 augustus
Twente VVV-Venlo 18:30
Ajax FC Groningen 19:45
AZ ADO Den Haag 19:45
Heerenveen Heracles 20:45
zondag, 20 augustus
Excelsior Feyenoord 12:30
Utrecht Willem II 14:30
Sparta Zwolle 16:45
NAC PSV 16:45

Speelronde 3 - 25,26,27 augustus
vrijdag 25 augustus
NAC Sparta 20:00
zaterdag, 26 augustus
Vitesse AZ 18:30
ADO Den Haag Heerenveen 19:45
Zwolle Twente 19:45
Heracles Excelsior 20:45
zondag, 27 augustus
Feyenoord Willem II 12:30
VVV-Venlo Ajax 14:30
PSV Roda JC 16:45
FC Groningen Utrecht 16:45

Speelronde 4 - 9,10 september
zaterdag, 9 september
Willem II ADO Den Haag 18:30
Heracles Feyenoord 18:30
Ajax Zwolle 20:45
Excelsior Vitesse 20:45
zondag, 10 september
Heerenveen PSV 12:30
Utrecht Roda JC 14:30
Sparta Twente 14:30
AZ NAC 14:30
FC Groningen VVV-Venlo 16:45

Speelronde 5 - 15,16,17 september
vrijdag, 15 september
Sparta AZ 20:00
zaterdag, 16 september
Excelsior Heerenveen 18:30
Roda JC Willem II 19:45
NAC FC Groningen 19:45
Zwolle Heracles 20:45
zondag, 17 september
Vitesse VVV-Venlo 12:30
ADO Den Haag Ajax 14:30
Twente Utrecht 14:30
PSV Feyenoord 16:45

Speelronde 6 - 23,24 september
zaterdag, 23 september
Willem II Heerenveen 18:30
Ajax Vitesse 18:30
Feyenoord NAC 20:45
ADO Den Haag Sparta 20:45
zondag, 24 september
Utrecht PSV 12:30
Heracles Roda JC 14:30
VVV-Venlo Zwolle 14:30
FC Groningen Twente 14:30
AZ Excelsior 16:45

Speelronde 7 - 29,30 september 1 oktober
vrijdag, 29 september
Twente Heracles 20:00
zaterdag 30 september
NAC ADO Den Haag 18:30
Zwolle FC Groningen 19:45
Excelsior VVV-Venlo 19:45
Sparta Roda JC 20:45
zondag, 1 oktober
AZ Feyenoord 12:30
Heerenveen Ajax 14:30
Vitesse Utrecht 14:30
PSV Willem II 16:45

Speelronde 8 - 14,15 oktober
zaterdag, 14 oktober
Roda JC NAC 18:30
Ajax Sparta 18:30
Feyenoord Zwolle 20:45
Utrecht Heerenveen 20:45
zondag, 15 oktober
Heracles Vitesse 12:30
Willem II Twente 14:30
VVV-Venlo PSV 14:30
FC Groningen AZ 14:30
ADO Den Haag Excelsior 16:45

Speelronde 9 - 20,21,22 oktober
vrijdag, 20 oktober
FC Groningen Willem II 20:00
zaterdag, 21 oktober
NAC Zwolle 18:30
Excelsior Sparta 19:45
VVV-Venlo ADO Den Haag 19:45
Twente Roda JC 20:45
zondag, 22 oktober
PSV Heracles 12:30
Feyenoord Ajax 14:30
AZ Utrecht 14:30
Heerenveen Vitesse 16:45

Speelronde 10 - 27,28,29 oktober
vrijdag, 27 oktober
Twente Excelsior 20:00
zaterdag, 28 oktober
Heracles VVV-Venlo 18:30
Roda JC Feyenoord 18:30
Willem II Ajax 20:45
Zwolle ADO Den Haag 20:45
zondag, 29 oktober
Vitesse PSV 12:30
Utrecht NAC 14:30
Sparta FC Groningen 14:30
Heerenveen AZ 16:45

Speelronde 11 - 3,4,5 november
vrijdag, 3 november
Sparta Heerenveen 20:00
zaterdag, 4 november
AZ Willem II 18:30
Excelsior Roda JC 19:45
Heracles FC Groningen 19:45
VVV-Venlo NAC 20:45
zondag, 5 november
ADO Den Haag Feyenoord 12:30
Ajax Utrecht 14:30
Vitesse Zwolle 14:30
PSV Twente 16:45

Speelronde 12 - 18,19 november
zaterdag, 18 november
Twente Heerenveen 18:30
Feyenoord VVV-Venlo 18:30
NAC Ajax 20:45
Willem II Sparta 20:45
zondag, 19 november
ADO Den Haag Heracles 12:30
Zwolle PSV 14:30
Utrecht Excelsior 14:30
FC Groningen Vitesse 14:30
Roda JC AZ 16:45

Speelronde 13 - 24,25,26 november
vrijdag, 24 november
AZ Twente 20:00
zaterdag, 25 november
VVV-Venlo Willem II 18:30
Heracles NAC 19:45
FC Groningen Feyenoord 19:45
Heerenveen Zwolle 20:45
zondag, 26 november
Ajax Roda JC 12:30
Excelsior PSV 14:30
Sparta Utrecht 14:30
Vitesse ADO Den Haag 16:45

Speelronde 14 - 1,2,3 december
vrijdag, 1 december
Zwolle Utrecht 20:00
zaterdag, 2 december
ADO Den Haag FC Groningen 18:30
Twente Ajax 18:30
Feyenoord Vitesse 20:45
Willem II Heracles 20:45
zondag, 3 december
VVV-Venlo AZ 12:30
PSV Sparta 14:30
Roda JC Heerenveen 14:30
NAC Excelsior 16:45

Speelronde 15 - 8,9,10 december
vrijdag, 8 december
Willem II NAC 20:00
zaterdag, 9 december
Heerenveen VVV-Venlo 18:30
AZ Heracles 19:45
Excelsior Zwolle 19:45
Twente ADO Den Haag 20:45
zondag, 10 december
Roda JC FC Groningen 12:30
Utrecht Feyenoord 14:30
Sparta Vitesse 14:30
Ajax PSV 16:45

Speelronde 16 - 12,13,14 december
dinsdag, 12 december
NAC Twente 18:30
Zwolle AZ 20:45
woensdag, 13 december
Vitesse Willem II 18:30
FC Groningen PSV 18:30
VVV-Venlo Utrecht 19:45
Feyenoord Heerenveen 20:45
ADO Den Haag Roda JC 20:45
donderdag, 14 december
Heracles Sparta 18:30
Ajax Excelsior 20:45

Speelronde 17 - 16,17 december
zaterdag, 16 december
Heerenveen NAC 18:30
Willem II Zwolle 18:30
PSV ADO Den Haag 19:45
Twente Vitesse 20:45
Roda JC VVV-Venlo 20:45
zondag, 17 december
Sparta Feyenoord 12:30
Utrecht Heracles 14:30
AZ Ajax 14:30
Excelsior FC Groningen 16:45

Speelronde 18 - 22,23,24 december
vrijdag, 22 december
ADO Den Haag Zwolle 20:00
zaterdag, 23 december
VVV-Venlo Heracles 18:30
AZ Heerenveen 19:45
PSV Vitesse 19:45
Excelsior Twente 20:45
zondag, 24 december
FC Groningen Sparta 12:30
Ajax Willem II 14:30
NAC Utrecht 14:30
Feyenoord Roda JC 16:45

Speelronde 19 - 19,20,21 januari
vrijdag, 19 januari
Utrecht AZ 20:00
zaterdag, 20 januari
Roda JC Twente 18:30
Zwolle NAC 19:45
ADO Den Haag VVV-Venlo 19:45
Vitesse Heerenveen 20:45
zondag, 21 januari
Sparta Excelsior 12:30
Ajax Feyenoord 14:30
Willem II FC Groningen 14:30
Heracles PSV 16:45

Speelronde 20 - 26,27,28 januari
vrijdag, 26 januari
Heerenveen Sparta 20:00
zaterdag, 27 januari
FC Groningen Heracles 18:30
Twente PSV 19:45
Zwolle Vitesse 19:45
NAC VVV-Venlo 20:45
zondag, 28 januari
Utrecht Ajax 12:30
Feyenoord ADO Den Haag 14:30
Roda JC Excelsior 14:30
Willem II AZ 16:45

Speelronde 21 - 2,3,4 februari
vrijdag, 2 februari
Vitesse FC Groningen 20:00
zaterdag, 3 februari
Heerenveen Twente 18:30
AZ Roda JC 19:45
PSV Zwolle 19:45
Heracles ADO Den Haag 20:45
zondag, 4 februari
Excelsior Utrecht 12:30
Sparta Willem II 14:30
VVV-Venlo Feyenoord 14:30
Ajax NAC 16:45

Speelronde 22 - 6,7,8 februari
dinsdag, 6 februari
Twente AZ 18:30
Zwolle Heerenveen 20:45
woensdag 7 februari
Utrecht Sparta 18:30
PSV Excelsior 18:30
Willem II VVV-Venlo 19:45
NAC Heracles 20:45
Roda JC Ajax 20:45
donderdag 8 februari
ADO Den Haag Vitesse 18:30
Feyenoord FC Groningen 20:45

Speelronde 23 - 10,11 februari
zaterdag 10 februari
Heracles Willem II 18:30
Utrecht Zwolle 18:30
Sparta PSV 19:45
Heerenveen Roda JC 20:45
AZ VVV-Venlo 20:45
zondag, 11 februari
Ajax Twente 12:30
Vitesse Feyenoord 14:30
Excelsior NAC 14:30
FC Groningen ADO Den Haag 16:45

Speelronde 24 - 16,17,18 februari
vrijdag, 16 februari
VVV-Venlo FC Groningen 20:00
zaterdag, 17 februari
Vitesse Excelsior 18:30
NAC AZ 19:45
PSV Heerenveen 19:45
ADO Den Haag Willem II 20:45
zondag, 18 februari
Roda JC Utrecht 12:30
Feyenoord Heracles 14:30
Twente Sparta 14:30
Zwolle Ajax 16:45

Speelronde 25 - 23,24,25 februari
vrijdag, 23 februari
FC Groningen NAC 20:00
zaterdag, 24 februari
AZ Sparta 18:30
Heerenveen Excelsior 19:45
Heracles Zwolle 19:45
VVV-Venlo Vitesse 20:45
zondag, 25 februari
Ajax ADO Den Haag 12:30
Feyenoord PSV 14:30
Willem II Roda JC 14:30
Utrecht Twente 16:45

Speelronde 26 - 2,3,4 maart
vrijdag, 2 maart
Heerenveen Willem II 20:00
zaterdag, 3 maart
PSV Utrecht 18:30
Excelsior AZ 18:30
Roda JC Heracles 20:45
NAC Feyenoord 20:45
zondag, 4 maart
Zwolle VVV-Venlo 12:30
Sparta ADO Den Haag 14:30
Vitesse Ajax 14:30
Twente FC Groningen 16:45

Speelronde 27 - 9,10,11 maart
vrijdag, 9 maart
Heracles Twente 20:00
zaterdag, 10 maart
ADO Den Haag NAC 18:30
VVV-Venlo Excelsior 19:45
Willem II PSV 19:45
Roda JC Sparta 20:45
zondag, 11 maart
FC Groningen Zwolle 12:30
Utrecht Vitesse 14:30
Ajax Heerenveen 14:30
Feyenoord AZ 16:45

Speelronde 28 - 16,17,18 maart
vrijdag, 16 maart
Excelsior ADO Den Haag 20:00
zaterdag, 17 maart
Twente Willem II 18:30
PSV VVV-Venlo 19:45
Vitesse Heracles 19:45
Heerenveen Utrecht 20:45
zondag, 18 maart
AZ FC Groningen 12:30
Sparta Ajax 14:30
NAC Roda JC 14:30
Zwolle Feyenoord 16:45

Speelronde 29 - 31 maart, 1 april
zaterdag, 31 maart
Zwolle Sparta 18:30
Vitesse Roda JC 18:30
PSV NAC 19:45
Willem II Utrecht 20:45
ADO Den Haag AZ 20:45
zondag, 1 april
VVV-Venlo Twente 12:30
Heracles Heerenveen 14:30
FC Groningen Ajax 14:30
Feyenoord Excelsior 16:45

Speelronde 30 - 6,7,8 april
vrijdag, 6 april
Excelsior Willem II 20:00
zaterdag, 7 april
NAC Vitesse 18:30
AZ PSV 19:45
Roda JC Zwolle 19:45
Sparta VVV-Venlo 20:45
zondag, 8 april
Utrecht ADO Den Haag 12:30
Twente Feyenoord 14:30
Heerenveen FC Groningen 14:30
Ajax Heracles 16:45

Speelronde 31 - 13,14,15 april
vrijdag, 13 april
Heracles AZ 20:00
zaterdag, 14 april
ADO Den Haag Twente 18:30
Vitesse Sparta 19:45
VVV-Venlo Heerenveen 19:45
Zwolle Excelsior 20:45
zondag, 15 april
NAC Willem II 12:30
Feyenoord Utrecht 14:30
FC Groningen Roda JC 14:30
PSV Ajax 16:45

Speelronde 32 - 17,18,19 april
dinsdag, 17 april
Twente Zwolle 18:30
Heerenveen ADO Den Haag 20:45
woensdag, 18 april
AZ Vitesse 18:30
Roda JC PSV 18:30
Excelsior Heracles 19:45
Sparta NAC 20:45
Ajax VVV-Venlo 20:45
donderdag, 19 april
Utrecht FC Groningen 18:30
Willem II Feyenoord 20:45

Speelronde 33 - 29 april
zondag, 29 april
ADO Den Haag PSV 14:30
Ajax AZ 14:30
FC Groningen Excelsior 14:30
Feyenoord Sparta 14:30
NAC Heerenveen 14:30
Vitesse Twente 14:30
Zwolle Willem II 14:30
Heracles Utrecht 14:30
VVV-Venlo Roda JC 14:30

Speelronde 34 - 6 mei
zondag, 6 mei
AZ Zwolle 14:30
Utrecht VVV-Venlo 14:30
Twente NAC 14:30
PSV FC Groningen 14:30
Roda JC ADO Den Haag 14:30
Heerenveen Feyenoord 14:30
Willem II Vitesse 14:30
Excelsior Ajax 14:30
Sparta Heracles 14:30